Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o.o.   

Wyposażenie dodatkowe do zamiatarek ciągnikowych o długości 1,6 m i 2,0 m

Zamiatarkę ciągnikową można rozbudować o wyposażenie dodatkowe takie jak system zraszania wodą przeznaczony do zmniejszenia emisji pyłu i kurzu podczas zamiatania oraz szczotkę boczną, której zadaniem jest wymiatanie zanieczyszczeń spod krawężników.

Innym rodzajem wyposażenia dodatkowego jest zwiększający wygodę użytkowania hydrauliczny wysyp kosza na śmieci, który może być stosowany zamiennie z wysypem ręcznym proponowanym w standardzie.


Wysyp hydrauliczny zbiornika na śmieciSzczotka boczna instalowana jest z prawej strony zamiatarki. Zastosowanie szczotki ma na celu wymiatanie zalegających zanieczyszczeń spod krawężników.System zraszania wodą

system_zraszania zamiatarka ciągnikowa

W skład układu wchodzi:Zamiatarka ciągnikowa T-801 i T-801/1 Zamiatarka ciągnikowa T-811 i T-811/1Producent zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian konstrukcyjnych bez uwzględnienia w materiałach reklamowych. Niniejsze opracowanie nie może być traktowane jako oferta handlowa. Copyright(c) 2011 POM Augustów Sp. z o.o. i jego licencjodawców. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych w ofercie maszyn rolniczych można uzyskać bezpośrednio o dealera firmy.